Marcela Bieniarz

Sprzęt:
Gitara basowa Ibanez SR500BM + d-tune Hipshot GB7M, Mesa Boogie Venture 2 x 12 Combo; Shure Beta 58A

Początki:
Śpiewam tak naprawdę odkąd pamiętam, „ukończyłam” nawet muzyczne przedszkole, do końca o tym nie wiedząc :D Poważniej zaczęło się w II klasie gimnazjum od zapisania do MDK na lekcje śpiewu do Mirka Wysokińskiego. Namówił mnie do pojechania na obóz muzyczny z Triolą (2008), gdzie poznałam Habka, który parę miesięcy później zaproponował mi dołączenie do zespołu.
Co do basu.. po obozie 2009 pożyczyłam basówkę, grałam dla własnej satysfakcji, nie myślałam jeszcze wtedy o uczeniu się ‚na poważnie’. 4 miesiące później odeszła ówczesna basistka, po długich rozmowach z Habkiem zaryzykowałam i tak kręci się to do dziś.

Osiągnięcia:
W latach 2006-10 wiele wyróżnień i wygranych w konkursach i festiwalach różnej rangi, od szkolnych po ogólnopolskie. Odkąd jestem w zespole raczej nie brałam udziału w takich eventach, ponieważ GF zajmuje raczej większość mojego czasu.. Za swoje największe osiągnięcie na chwilę obecną uważam nagranie naszej I długogrającej płyty pt „Do przodu” m.in. dlatego, że był to mój pierwszy raz w studio.

Inspiracje:
Whithin Temptation, Scorpions, Apocalyptica, O.N.A., Bracia, Wojciech Pilichowski, Filip Sojka, Agnieszka Chylińska (ze starych czasów), Renata Wółkiewicz oraz Magda Skubisz i Dawid Klimkowski, którym dziękuję za owocną współpracę w roli nauczycieli.

W wolnym czasie…
Ciężko powiedzieć.. każdą wolną chwile spędzam na ćwiczeniach lub szukaniu możliwości promocji zespołu itp, no chyba ze leniuchuje w towarzystwie 3 kotów lub w sezonie kibicuje rzeszowskim żużlowcom.

Ogólna ocena reputacji